Uprzejmie informujemy, że Pani prok. Hanna Biernat-Łożańska - Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie w okresie 3 - 28 sierpnia 2020 roku przebywa na urlopie wypoczynkowym. Wszelkie zapytania proszę kierować na niżej wskazany adres e-mail/fax:

 

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fax: 17 50 61 350

Prokuratura Regionalna w Rzeszowie pod sygn. akt RP I Ds. 16.2018 nadzoruje prowadzone przez Zarząd w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji śledztwo m.in. w sprawie nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez osoby wchodzące w skład zarządu oraz ustalonych pracowników Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku w okresie od czerwca 2010 roku do kwietnia 2017 roku, czym wyrządzono szkodę majątkową w wysokości co najmniej 170 min zł, tj. o przestępstwo kwalifikowane z art. 296 § 1 i 3 k.k i inne.

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 20 stycznia do 24 stycznia 2020 r. rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie przebywa na urlopie wypoczynkowym. Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..